LED ConnEX 2858Z45C RF FB 1009 for 4 Zone RGB / RGBW + TW
Item number
ZBFB2858Z45C
Control RGB / RGBW + TW LEDs for 1009FA / 1009EA including dimming
* incl. VAT plus Shipping costs
RF remote control
4.5 VDC 868 MHz 52x153x19 works with 3 pieces AAA ( 1.5V) batteries